خیاطی مهر به صورت سفارشی الگو مدل های لباس جدید و مختلف را رسم و به صورت فایل قابل چاپ از طریق ایمیل به مشتریان و خوانندگان ارائه می دهد.

 1. نیاز است که شما حتما در خصوص روش خیاطی و مقدمات کار آشنا باشید.به این نکته خوب توجه کنید ، راهنمای دوخت و خیاطی ارائه نمی شود و الگو ها فقط برای کسانی که اهل فن خیاطی می باشند قابل فهم است لذا سابقه کاری شما در خیاطی بسیار مهم است.
 2. برای شما الگو لباس مطابق جدول سایز بندی ارسال می شود.
 3. اگر برخی از اندازه های بدن شما با جدول سایزبندی فرق می کند ببینید با کدام یک نزدیک تر است و بعد از دریافت الگو خودتان تغییرات لازم را اعمال کنید.
 4. فایل مدل لباس درخواستی خویش را به صورت JPG یا PDF از طریق فرم زیر آپلود و ارسال فرمایید.سعی کنید از عکس هایی استفاده کنید که وضوح کافی برای تشخیص مدل و جزئیات لباس وجود داشته باشد.
 5. بعد از بررسی مدل توسط خیاطی مهر، با توجه به پیچیدگی مدل هزینه رسم الگو از طریق ایمیل اعلام  می شود .
 6. به شما یکی از نحوه های پرداخت پایین این صفحه اعلام می شود و مبلغ مورد نظر را آنلاین می پردازید در صورتی که امکان پرداخت آنلاین ندارید راهنمای خرید را مطالعه کنید و به صورت دستی و مراجعه به بانک پرداخت را انجام دهید.
 7. بعد از پرداخت هزینه حداکثر بعد از چهار روز کاری الگو لباس به آدرس ایمیل شما ارسال خواهد گردید. توجه داشته باشید که برخی اوقات تعداد سفارشات زیاد است و به نویت زمانی هزینه پرداخت شده الگوهای سفارشی رسم و تقدیم می گردد.لذا گاهی اوقات ممکن است کمی از چهار روز بیشتر طول بکشد که حتما اطلاع رسانی خواهد شد.
 8. هزینه الگو های سفارشی برای هر سایز از حداقل ۱۰ هزارتومان شروع و با توجه به پیچیدگی مدل لباس تا ۳۰ هزارتومان می رسد.لذا هزینه الگو سفارشی با هزینه های اعلامی الگوهای ارائه شده در سایت فرق می کند.
 9. سفارش از شرکتها و سازمان های تولید صنعتی لباس نیز پذیرفته می شود و الگو تولیدی برای هر سایز رسم و ارائه می شود هزینه و زمان تهیه الگوها با توجه به پیچیدگی مدل لباس تعیین میگردد.سایز بندی فقط مطابق جدول سایز بندی  سایت ارائه می گردد.

فرم سفارش رسم الگو

  نام و نام خانوادگی (الزامی)

  آدرس ایمیل (الزامی)

  موضوع

  شماره همراه (اختیاری) جهت تماس ضروری مورد نیاز

  شماره سایز بدن (الزامی)

  فایل مدل لباس را آپلود کنید (الزامی) حداکثر سایز فایل 2 مگابایت با فرمت PDF , JPG باشد

  مرحله پرداخت هزینه سفارش رسم الگو مدل لباس

  بعد از ارسال اطلاعات مدل لباس و پیچیدگی رسم الگو بررسی شده و از طریق ایمیل هزینه پرداخت اعلام می شود.

  هزینه به شماره حساب زیر واریز و بجای شماره تراکنش اینترنتی شماره فیش پرداختی و مشخصات درخواستی آن را وارد کنید و فرم اعلام خرید را پر کنید.

  بانک پارسیان – بنام خانم مریم مستشارنژاد
  شماره حساب ۷۰۰۰۰۱۷۳۲۱۶۰۰۴

  بعد پرداخت فرم اعلام خرید سفارشی را پر فرمایید.