پیراهن یقه دلبری

پیراهن یقه دلبری

نام لباس: پیراهن یقه دلبری
شماره لباس : ۹۱۹
مناسب سن: جوان
جنس پارچه: تورکش ،ریون، لمه
رنگ پیشنهادی: سبز،آبی،زرد
تعدادسایز : ۳۸-۴۰-۴۲-۴۴

140,000 ریال – خرید

 توضیحات تخصصی در خصوص این لباس زیبا:

 ۱- لباس از پارچه ی تور کش دوخته شده و در پارچه های کشی ساسون ها تا جایی که امکان دارد حذف میشود. همان طور که در شکل می بینید در زیر سینه یا کمر هیچ ساسونی وجود ندارد و باید لباس کاملا جذب بدن طراحی شود.

۲- یقه ی لباس دلبری است زیرا اگر بخواهیم در قسمت حلقه آستین از سرشانه تا کارور پهنای ۲ الی ۳ سانتیمتری داشته باشیم هرگز نمی توان یقه ی هفت طراحی کرد.

۳- لباس به وسیله ی گوده ی پشت آن بلند شده و در شکل راهنمای گوده توضیح دادیم که ” برای افتدادگی دامن روی زمین از مرکز پشت گوده به اندازه ی دلخواه اضافه نمایید”

گوده از جنس پارچه لباس است و حریر نیست و از نقطه  “الف ” که در الگو مشخص شده به درز مرکز پشت لباس دوخته می شود .

۴ – آستین لباس کاملا تنگ است و باید از الگوی آستین ریون استفاده شود. الگوی طراحی شده مطابق با جدول سایز بین المللی است و در صورتی که احساس می کنید آستین برای شما آزاد است کمی از پهلوی آن تنگ نمایید و حلقه های آستین در الگوی بالاتنه را نیز تنگ نمایید.

۵- حریر های روی لباس گوده نیست . به شکل دقت کنید . در حریری که به وسط لباس دوخته شده ، مشخص است که از گوشه ی یک مربع استفاده شده زیرا سگک ها از باریک تا پهن  از بالا تا پایین چیده شده و دلیل آن این است که گوشه ی مربع حجم کم تری دارد و هر چه به وسط مربع نزدیک تر می شویم حجم آن بیشتر شده و به سگک بزرگتری نیاز است .